Протести во Бејрут- граѓаните бесни на властите поради експлозијата

Се погласни се повиците за меѓународна независна истрага за експлозијата во Бејрут. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер