ССМ ја повика регулаторна да ја повлече одлуката за покачување на цената на струјата

Доколку регулаторите не ги исполнат нашите барања повторно излегуваме на улица, најавија организаторите на вчерашните протести во Тетово. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер