Андоновски: Нема право на грешки во моделот за училишната настава

На помалку од месец пред старот на учебната година надлежните се уште официјално не соопштуваат како ќе се одвива наставата. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер