Течат роковите за формирање на новата Влада

Кој прв ќе стигне до бројката од 61 пратеник за да ја формира новата Влада.. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер