Преговорите за новото владино мнозинство нема да одат лесно

Штури информации од партии за преговори за формирање ново парламентарно мнозинство. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер