По страотната трагедија од денеска тридневна жалост во Либан

Најмалку 100 загинати и над 4000 повредени е досегашниот биланс од страшната експлозија која синоќа се случи ви Бејрут. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер