Силно невреме со град го погоди Скопје

Силно невреме проследено со град со големина на орев го зафати Скопје доцна попладнево. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер