И Шешељ го викнаа како сведок во Хаг па остана како обвинет

Петковски вели формирањето ново парламентарно мнозинство нема да биде лесно, но очекува за скоро нова Влада. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер