Се конституираше десеттиот парламентарен состав

Под посебни здравствени протоколи се одржа конститутивната седница на десеттиот парламентарен состав. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер