Се конституираше десеттиот парламетнарен состав

Се конституираше десетиот парламентарен состав на Собранието. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер