Кој и зошто, дозволи журки и неред во Охрид среде епидемијата?

Бизарни журки како да нема епидемија, купишта расфрлан смет, неколку кривични пријави, казни за неносење маски, жена почина откако беше прегазерна со кола од 19 годишник. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер