Продолжува трката по вакцина против коронавирусот

Ќе има ли „спас“ од коронавирусот? Каде е Македонија на листата „резервации“ за вакцина? Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер