Истече рокот за непознатиот газда на дивоградбата пред Мавровка да го сруши објектот

Сите законски рокови истекоа, ниту општина Чаир, ниту МВР и Обвинителството не го најдоа инвеститорот кај „Мавровка“. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер