Македонија постигна нов црн рекорд со 500 починати од почетокот на епидемијата

Македонија постигна нов црн рекорд на 500 починати од коронавирусот од почетокот на епидемијата...Изминатото деноноќие иако бројката на новозаболени не е троцифрена, сепак, регистрирани се три смртни случаи. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер