Завршува продолжениот викенд, граѓаните масовно се враќаат од туристичките места

Продолжениот викенд во кој граѓаните масовно ги исполнија туристичките места ширум земјава е при крај... Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер