Собранието со буџет од близу 10 милиони евра – колку од нив ќе завршат како патни трошоци?

Собранието годинава на располагање има буџет од близу 10 милиони евра, сепак прашањето е колку од нив ќе завршат во џебот на народните избраници како патни трошоци. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер