Полицијата се уште трага по телото на 16 годишното момче кое се удави во Претор

Полицијата се уште трага по телото на 16 годишното момче кое вчера го загуби животот во водите на Преспанското езеро. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер