Д-р Данаиловски за Канал 5: Децата се најголеми преносители на вирусот

Училиштата и градинките не треба да се отворат во септември, бидејќи децата се најголемите преносители на вирусот, вели за Канал 5, професорот Драган Данаиловски. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер