Во сообраќајки загинаа 16-годишник и 22-годишно момче

Две млади момчиња ги изгубија животите во сообраќајни несреќи синоќа.. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер