Охрид преполн со домашни туристи, дали градот ќе стане „темпирана бомба“?

Дали Охрид може да биде темпирана бомба за ширење на коронавирусот? Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер