Жестоки реакции за поскапувањето на струјата

Партии, синдикати и здруженија се кренаа на нозе по одлуката за поскапување на струјата за 7,4%.. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер