Дали преполниот Охрид ќе стане „темпирана бомба“ за ширење на корона?

Продолжениот илинденски викенд ги наполни домашните турстички капацитети... Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер