И по 18 часа од крајот на гласањето, нема првични конечни резултати

И по 18 часа од затворањето на гласачките кутии, се уште нема првични конечни резултати од вчерашните парламентарни избори. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер