Ристовски: Потребно е повторно пребројување на гласовите

Од политичката партија Интегра велат дека на парламентарните избори забележале бројни нерегуларности и дека ќе побараат повторно пребројување на гласовите и проверка на неважечките ливчиња. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер