Николовски: Нека им е честита победата на сите граѓани !

Генералниот секретар на СДСМ , Љупчо Николовски рече дека коалицијата Можеме победува во Центар , Куманово , Крива Паланка , Круѓево девар , Лозово. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер