Таравари: Во предност сме, очекуваме победа

Арбен Таравари од коалицијата Алијанса за Албанците и Алтернатива вечерва на прес-конференција во Скопје рече дека од информациите, што ги имаат од нивните штабови, покажува дека се во преднос и очекуваат победа. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер