Османи: Убедлива победа на ДУИ

Од пристигнатите резултати, убедлива победа на ДУИ почнувајќи со Тетово, во Сарај, Чаир, Липково, Теарце, Дебар, Битола и каде се не. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер