Јанушев: Народот се определи за Обнова

Народот се определи за Обнова, за Македонија, рече генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер