Најмала излезност во шестата изборна единица

Традиционално шестата изборна единица и овиојпат е со најмала излезност. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер