Излезноста на изборите до 17 часот е 38,78%

Каква е излезноста на овие избори? Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер