198 случаи со Ковид-19, 4 лица починале

Не стивнува бранот новозаболени од коронавирусот во земјава. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер