ДИК: Граѓаните да излезат на избори, исполнети се сите услови за безбедно гласање

Сите услови за безбедно гласање се исполнети. Државната изборна комисија ги повика гласачите утре да излезат на гласачките места. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер