Над 8.800 граѓани денеска го користат правото на глас

По болните од Ковид-19, својот глас на предвремените парламентарни избори своето право на глас денеска имаат можност да го искористат над 8.800 граѓани, болните и изнемоштени, како и затворениците. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер