Нови протоколи за рестораните, плажите и базените

Угостителите задоволни од веста за новите протоколи, според кои на една маса во кафуле, веќе не мора да седат само 2 или 4ца од исто семејство. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер