Над 8.800 граѓаните гласаат денеска – гласаат болните, притворените и затворениците

Топлиот јулски ден освен за секојдневни активности поинаков од другите зошто оние кои живеат зад решетки со можност да го искористат гласачкото право. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер