Македонија утре гласа на 10-тите парламентарни избори

По десетти пат од независноста на државата утре се одржуваат парламентарни избори за состав на нова Влада, но за првпат под специфични околности и посебни протоколи. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер