Старата Скопска чаршија пуста и празна без странските туристи

Некогаш полна со туристи чаршински џагор, сега старата Скопска чаршија речиси е празна. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер