Полицијата привела едно лице кое повикувало на пречрктување на гласачки ливчиња

Попладнево полицијата повикала едно лице, а според неофицијални информации трага по уште двајца кои повикале на гласачите да го пречкртаат името ,,Северна” од гласачкото ливче... Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер