За прв пат во Албанија троцифрена бројка новозаразени со Ковид-19

Земјите од Балканот никако да ги стабилизираат новите високи бројки на новозаразени со коронавирусот. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер