Надлежните се уште без конкретни одговори за смртта на 24 годишната девојка од Јегуновце

И по два дена, нема конректни одговори за смртта на 24 годишната девојка од Јегуновце од коронавирусот... Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер