Случајот со девојката од Јагуновце ,која почина на Инфективната клиника, „под лупа“ на ДСЗИ

Случајот со младата 24-годишна девојка од тетовско Јагуновце што почина на Инфективната клиника „под лупа“ на Државниот санитарен и здравствен инспекторат. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер