Апостоловска: Не е усогласено времето на регистрација

Маски на лице, визири, два пара ракавици, капа и заштитен мантил – ова е опремата на петмината медицински лица од посебниот избирачки одбор во Кисела Вода кои ги посетија домовите на гласачите заразени од корона вирусот и тие во самоизолација. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер