Плажите се полнат, се чека на протоколот за заштита од вирусот

Топлото време изминатиот период ги наполни плажите во земјава...Во недостиг на протокол за заштита, дел од граѓаните и не ги почитуваа мерките... Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер