19 години затвор за обвинетата за убиството на Пино

Затворска казна од 19 години денеска доби Ангела Ѓорѓиевска за убиството на 26 годишниот Пинета Секондо - Пино....Според пресудата, таа помогнала во извршување на убиството кое согласно доказите го сторил Али Фуркан кој е во бегство.... Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер