Политичките аналитичарите очекуваат намалена излезност на изборите

Дел од аналитичарите во земјава пак велат дека не очекуваат голема излезност на изборите, пред се, поради светската пандемија Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер