Колев: Ги повикувам сите во среда да го заокружат бројот 7

Граѓанско демократската унија својата кампања ја оценија за позитивна и ќе го чекаат епилогот во среда. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер