Грчева: Наша најприоритетна заложба е да го вратиме нашето уставно име

Претседателката на „Глас за Македонија“ Солза Грчева со последна порака во пресрет на молкот. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер