Заев, Мицкоски и Ахмети ја финишираат изборната кампања

Последен ден од кампањата за предвремените парламентарни избори. Партиските лидери во поход за глас повеќе на свое конто но и со критики и обвинувања кон своите политички опоненти. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер