Вечерва на полноќ стартува молкот до среда во 21 часот

Вечерва на полноќ завршува кампањата за предвремените Парламентарни избори по што стартува молкот кој ќе трае до среда во 21 часот. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер