СДСМ и ВМРО-ДПМНЕ со обвинувања и нова „бомба“ со гласот на Заев

На два дена пред финишот на предизборната кампања партиите во битка за глас повеќе но и со меѓусебни обвинувања за непотизам, криминал и корупција. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер